W Homessence, cenimy sobie prostotę i dbałość o małe rzeczy, bo w końcu nie ma nic od nich większego. Dążymy do tego, by otaczać się ludźmi pełnych pasji i twórczego głodu. Ludźmi, którzy podobnie jak my, są w stanie wyjść poza schemat i czuć się tam świetnie. Kieruje nami miłość do tworzenia. Żyjemy nią i jesteśmy jej wierni. 

Marika Jóźwiak

Architekt

Niezwykle doświadczony inżynier architekt do zadań specjalnych i spraw niemożliwych. Znana z udziału i współtworzenia najbardziej popularnych formatów telewizyjnych w Polsce, dotyczących architektury i aranżacji wnętrz. Dodatkowo, jako dyplomowana malarka, jest nałogową przemytniczką sztuki do architektury. To dzięki niej, nasze projekty są unikatowe, a prace skutecznie realizowane. 

 

 

Michał Bonikowski

Projektant

Projektant wzornictwa przemysłowego. Szczęśliwy, czterokrotny zdobywca IF Product Design Award, laureat Design & Innovation GOLD Award oraz pierwszy polski zdobywca w ponad 60-letniej historii przyznawania najważniejszej międzynarodowej nagrody w branży projektowej – IF GOLD Product Design Award, nazywanej „Oskarem designu”. Całym swoim doświadczeniem i zamiłowaniem do precyzji, skutecznie dba o detale, spójność i konsekwentną realizację naszych projektów. 

Każdy kolejny projekt, to nowe wyzwanie i nowa historia, która wymaga odpowiedniej narracji i obsady. Nasz zespół, to zbiór wyjątkowych osobowości, oraz wszechstronnych i doświadczonych specjalistów, z których każdy posiada wieloletnie doświadczenie w przekraczaniu granic wyobraźni. Potrafimy odnaleźć się i spełniać w wielu rolach jednocześnie, dyscyplinować się wzajemnie, uczyć się od siebie i rozszerzać wspólne horyzonty.  Razem dążymy do tego, by jeszcze bardziej cieszyć się z każdej nowej realizacji, a wszystko to dlatego, że zwyczajnie kochamy tę pracę. 

Marcelina Dziudziel
Architekt wnętrz
Dyplomowana pani architekt, która pomimo młodego wieku, swoim doświadczeniem i talentem, jest w stanie zawstydzić niejednego. Niezrównana mistrzyni planowania i wykreślania dokumentacji, bez której nawet nasi fachowcy, kręciliby się w kółko.