Jesteśmy biurem projektowym, zajmującym się architekturą wnętrz oraz wzornictwem. Nasz zespół to niezwykle doświadczeni, cenieni i pełni twórczego głodu ludzie, nieprzerwanie poszukujący nowych form wyrazu dla swojej kreatywności. Nie zamykamy się w standardowych ramach, nie ograniczamy schematami i nie chodzimy na skróty, ponieważ każdy projekt daje nam możliwość, by dać upust wewnętrznej potrzebie tworzenia rzeczy wyjątkowych i niepowtarzalnych.

Wszystkie projektowane przez nas wnętrza, są również przez nas realizowane. Posiadamy własną ekipę doświadczonych i sprawdzonych fachowców, z których pomocą, jesteśmy w stanie sprawnie i konsekwentnie urzeczywistnić każdy, nawet najtrudniejszy projekt. Bierzemy pełną odpowiedzialność i kontrolę nad wszystkimi prowadzonymi pracami, dzięki czemu zyskujemy pewność, że końcowy efekt będzie spełnieniem oczekiwań naszych klientów i okaże się kolejnym, wspólnym sukcesem.

Jeśli nie masz czasu na długotrwałe remonty, a marzysz o nowym, wyjątkowym apartamencie, w którym mógłbyś zamieszkać już teraz. Naszym klientom oferujemy również możliwość zakupu apartamentów w pełni gotowych do zamieszkania. Każdy z nich, również został przez nas pieczołowicie zaprojektowany i zrealizowany z zachowaniem tych samych, najwyższych standardów sztuki wzorniczej, architektonicznej i budowlanej. Wszystkie z naszych mieszkań, są efektem wielu miesięcy poszukiwań, oraz bardzo szczegółowej selekcji, choćby ze względu na swoją lokalizację, historię czy widok z okien.

Bezpośrednio

Wszystkie wystawione na sprzedaż apartamenty, pojawiają się na naszej stronie oraz w niektórych serwisach ogłoszeniowych. Kontaktując się bezpośrednio z nami z przyjemnością osobiście pokażemy ten, który Państwa zainteresuje i obiecujemy, że rozważymy każdą ofertę.     

Pośrednicy

Przy sprzedaży apartamentów współpracujemy także z wybranymi pośrednikami. Jeśli traficie Państwo do nas za ich pośrednictwem, nadal chętnie możemy uczestniczyć w okazywaniu, jednak całość transakcji prowadzona jest przez dane biuro pośrednictwa.

Każda oferowana przez nas nieruchomość to wiele miesięcy poszukiwań i odkrywania wyjątkowości każdej z nich. Przy tak dużej dbałości o detale i jakość wykonywanych prac, ilość oferowanych przez nas apartamentów jest ograniczona. Jeśli chcą Państwo być informowani o nowych ofertach, prosimy o zapisanie się do newslettera lub o regularne odwiedzanie naszej strony i profili społecznościowych.