Jesteśmy biurem projektowym, zajmującym się architekturą wnętrz oraz wzornictwem. Nasz zespół to niezwykle doświadczeni, cenieni i pełni twórczego głodu ludzie, nieprzerwanie poszukujący nowych form wyrazu dla swojej kreatywności. Nie zamykamy się w standardowych ramach, nie ograniczamy schematami i nie chodzimy na skróty, ponieważ każdy projekt daje nam możliwość, by dać upust wewnętrznej potrzebie tworzenia rzeczy wyjątkowych i niepowtarzalnych.

Wszystkie projektowane przez nas wnętrza, są również przez nas realizowane. Posiadamy własną ekipę doświadczonych i sprawdzonych fachowców, z których pomocą, jesteśmy w stanie sprawnie i konsekwentnie urzeczywistnić każdy, nawet najtrudniejszy projekt. Bierzemy pełną odpowiedzialność i kontrolę nad wszystkimi prowadzonymi pracami, dzięki czemu zyskujemy pewność, że końcowy efekt będzie spełnieniem oczekiwań naszych klientów i okaże się kolejnym, wspólnym sukcesem.

Jeśli nie masz czasu na długotrwałe remonty, a marzysz o nowym, wyjątkowym apartamencie, w którym mógłbyś zamieszkać już teraz. Naszym klientom oferujemy również możliwość zakupu apartamentów w pełni gotowych do zamieszkania. Każdy z nich, również został przez nas pieczołowicie zaprojektowany i zrealizowany z zachowaniem tych samych, najwyższych standardów sztuki wzorniczej, architektonicznej i budowlanej. Wszystkie z naszych mieszkań, są efektem wielu miesięcy poszukiwań, oraz bardzo szczegółowej selekcji, choćby ze względu na swoją lokalizację, historię czy widok z okien.

01. Oferta

Wszystkie wystawione na sprzedaż apartamenty, pojawiają się na naszej stronie oraz w niektórych serwisach ogłoszeniowych. Oferty ukazują się na różnym poziomie zaangażowania prac, najczęściej już na etapie realizacji, ale jeszcze przed jej zakończeniem.     

02. Drzwi otwarte

To moment zakończenia prac. Dopiero wtedy, zapraszamy wszystkich zainteresowanych w odwiedziny, gdzie z przyjemnością ugościmy Państwa w naszych nowych wnętrzach i opowiemy historię każdego z nich tak, byście sami mogli poczuć się jej częścią.  

03. Składanie ofert kupna

To moment w którym, po drzwiach otwartych, każdy zainteresowany ma możliwość, zaproponowania nam swojej ceny i warunków zakupu i to od Was zależy jakie one będą. Obiecujemy rozważyć każdą z nich.  

04. Sprzedaż

Wszystkie mieszkania są wolne od wszelkich obciążeń i dlatego przyjęta oferta kupna może być zrealizowana niezwłocznie z pomocą naszej Pani Notariusz. Zadbamy, aby cały proces przebiegł sprawnie i szybko. 

Każda oferowana przez nas nieruchomość to wiele miesięcy poszukiwań i odkrywania wyjątkowości każdej z nich. Przy tak dużej dbałości o detale i jakość wykonywanych prac, ilość oferowanych przez nas apartamentów jest ograniczona. Jeśli chcą Państwo być informowani o nowych ofertach, prosimy o zapisanie się do newslettera lub o regularne odwiedzanie naszej strony i profili społecznościowych.